Meble pokojowe salonowe . Postaw na kolor w swoim wnętrzu

Najmodniejsze meble pokojowe salonowe w 2019 roku nie będą wyróżniały się wyszukaną formą, pełną ozdobników. Najważniejszy będzie kolor.
W grudniu zeszłego roku ogłoszono kolor, który towarzyszyć nam będzie przez następnych dwanaście miesięcy i jest to Living Coral – intensywnie ciepły, pastelowy odcień. Dekoratorzy wnętrz i producenci wyposażenia już uwzględnili go w swych projektach i powoli zaczyna dominować na rynku. Jakie inne tendencje barwne dominują, jeśli chcemy znaleźć modne meble do salonu nowoczesne ceny żeby niekoniecznie była bardzo wysoka?

Meble pokojowe salonowe – modne kolory

Oprócz wspomnianego wcześniej odcienia koralowego, modne będą inne barwy o rozbielonej formie, najchętniej połączone z neutralną szarością i beżem. To efekt wciąż mocnej pozycji stylu minimalistycznego w dekoracji wnętrz.

Postaw na intensywny odcień – meble do salonu nowoczesne ceny

Zwolennicy mocniejszych kolorów mogą również postawić na inne barwy – nawiązujące do natury, ale z ciemniejszej palety. Na rynku dostępnych jest wiele propozycji, które ewidentnie nie zrujnują naszego budżetu i pięknie ożywią wnętrze.

 

Możesz również polubić…