Dekoracja stołu na uroczystą kolację. Kolacja we dwoje. Dekoracje na okrągły stół

Chcąc okazać miłość ukochanej, zapraszamy ją na romantyczną kolację we dwoje. Przygaszone światła, świece i wino to marzenie kobiety. Jej serce łatwo zdobyć przy nastrojowej kolacji.

dekoracja stołu na uroczystą kolację

Biały obrus ozdobiony kwiatami i świecami, i przeźroczyste kieliszki to wystarczająca dekoracja stołu na uroczystą kolację we dwoje. Romantyczna muzyka i blask księżyca dopełnią dekoracje na okrągły stół zakochanym. Nie warto stawiać wysokiej dekoracji, przeszkadza patrzeniu sobie w oczy.
Okrągły stolik w mieszkaniu to nieprzemijająca moda i nie wymaga wielkich dekoracji. Na co dzień ozdabia się go małą doniczką z kwiatami, wazonem lub ulubioną porcelanową figurką.

dekoracje na okrągły stół

Dekoracja stołu na uroczystą kolację to okazja warta przemyślenia. Okrągły stolik ogranicza teren ozdób go środka obrusa. Pięknie wyglądają wysokie szklane naczynia na kwiaty, na cienkiej nóżce. Jeśli chcemy zachwycić gości, stawiamy zastawę stołową na złotych podkładkach i dodajemy pozłacane sztućce. To teraz bardzo modne dekoracje na okrągły stół.
Niezbyt dobrze natomiast wygląda zastawianie środka stołu półmiskami z jedzeniem. Środek zostawmy na stroik lub wazonik z kwiatami na cienkiej nóżce.

 

Możesz również polubić…