Salon z jadalnią aranżacje. Salon i jadalnia? Związek idealny! Dobry pomysł na jadalnie

Gdzie znajduje się prawdziwe serce domu? Tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu z całą rodziną. Dla jednych będzie to kuchnia, wielu jednak postawi na salon z jadalnią aranżacje powinny zatem podkreślać charakter tej przestrzeni. Jaki może być pomysł na jadalnie i salon, żeby były przytulne i zachęcały do spędzania w nich czasu?

Przestrzeń dla najbliższych – dobry pomysł na jadalnie

Jeśli mamy wystarczająco miejsca, warto wyodrębnić jadalnię z kuchni. W mniejszych mieszkaniach, mogą być one połączone, jednak niezmiennie trzeba znaleźć miejsce na stół, który będzie centrum aranżacji. Muszą się przy nim komfortowo mieścić wszyscy domownicy.

Salon z jadalnią aranżacje

Gdy w naszym mieszkaniu pragniemy połączyć również jadalnię z przestrzenią salonu, dobrze wyodrębnić każdą z tych stref poprzez konkretny styl. Jadalnia niech będzie prostsza i użytkowa w lekko minimalistycznym duchu. Salon za to może stać się oazą wypoczynku. Zwłaszcza jeśli postawimy na niezmiernie modne w tym sezonie wyposażenie rodem z lat 70., czyli duże, opływowe i wielobarwne fotele, w których każdy będzie z przyjemnością spędzał kolejne godziny.

 

Możesz również polubić…