Zielone meble kuchenne. Jakie kolory mebli kuchennych wybrać? Meble kuchenne segmenty

Remont kuchni to fenomenalna szansa na odświeżenie tej przestrzeni, w której spędzamy codziennie sporo czasu. Można również zmienić meble kuchenne segmenty, żeby nadać im bardziej modne i zoptymalizowane formy. Warto przemyśleć, jakie wyposażenie będzie nam potrzebne i zaaranżować całą przestrzeń tak, żeby była jak najbardziej funkcjonalna. Jakie są aktualnie najmodniejsze kolory mebli?

Stonowany minimalizm

Wciąż utrzymuje się mocno nurt związany ze stylami minimalistycznymi, które lubią stonowane barwy mebli. Jeśli zdecydujemy się na taką aranżację, powinniśmy postawić na szarości, biele oraz beże piaskowe.

Intensywne barwy – meble kuchenne segmenty

W opozycji do już znanego trendu stoi najnowsza moda, na stosowanie wyposażenia w jak najbardziej kontrastowych barwach. Można zestawiać czerwone i zielone meble kuchenne lub w wersji dla najodważniejszych pozwolić sobie na połączenie fuksji i błękitu.

Kolory ziemi – zielone meble kuchenne

Oprócz wcześniej opisanych trendów pojawiła się również moda na meble w subtelnych kolorach ziemi – ugry, brązy i zgaszone zielenie będę się pięknie prezentować niemal w każdej aranżacji, dodającej jej ciepła i przytulności.

Kuchnia to miejsce ważne w każdym domu. Zadbajmy by było przyjazne dla domowników i gości.

 

Możesz również polubić…