Pakowne meble pokojowe. Jakie szafy są najbardziej pakowne? Produkcja mebli wnękowych

Szczególnie w niewielkich mieszkaniach bardzo ważna jest umiejętne zaplanowanie przestrzeni, żeby była w pełni użytkowa oraz pomieściła wszystkie nasze skarby. Jakie rozwiązania będą najpraktyczniejsze?

Pakowne meble pokojowe

W przypadku mniejszych przestrzeni trudno niekiedy wstawić wiele szaf na wszystkie przedmioty. Dobrą opcją mogą się okazać szafy wnękowe. Nie zabierają one dodatkowego miejsca, pozwalają zmieścić sporą część rzeczy, a przy tym, jeśli zdecydujemy się na przykład na drzwi z lustrami, optycznie powiększą pomieszczenie. A produkcja mebli tego typu stała się w ostatnim czasie bardzo popularna. Klienci również coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie.

Produkcja mebli wnękowych – jak jest zbudowana szafa?

Szafa wnękowa jest niezmiernie prosta w budowie. Składa się z dwóch podstawowych części: zewnętrznej (desek bocznych oraz drzwi) i wewnętrznej (półek, koszy i wieszaków). Wybierając pakowne meble pokojowe warto rozważyć rozwiązanie tego typu, gdyż dzięki przesuwnym lub składanym w harmonijkę drzwiom odzyskujemy sporą część miejsca, która w innych warunkach byłaby niefunkcjonalna

Możesz również polubić…