Dekoracje na stół na komunie. Uroczysta elegancja. Dekoracje z kwiatów sztucznych na stół

Wraz z nastaniem wiosny przychodzi panika komunijna. Co prawda lokale są zarezerwowane już kilka lat wcześniej, ale trzeba imprezę dopracować w szczegółach. Jeśli stroje na ten wyjątkowy dzień są już kupione, goście otrzymali zaproszenia i menu ustalone, pozostaje oryginalnie udekorować komunijny stół. Mnóstwo jest w sklepach akcesoriów pomagających stworzyć dekoracje na stół na komunie.

dekoracje na stół na komunie

Obowiązująca kolorystyka to biel i złoty, ostatnio jednak dodaje się kolor niebieski u chłopca i różowy na stół dla dziewczynki, podobnie jak na chrzest. Kupuje się elementy przedstawiające hostię, w sprzedaży ten symbol jest ozdobą świeczek, serwetek, nawet obrusów. Może być również dużą ozdobą na ścianie.

dekoracje z kwiatów sztucznych na stół

Oczywiście dekoracje na stół na komunie to również bukiety kwiatowe, z żywych lub sztucznych kwiatów. Ponieważ komunie odbywają się w maju rzadko stosuje się dekoracje z kwiatów sztucznych na stół, królują konwalie majowe i tulipany, choć chcąc żeby stół był wyjątkowo elegancki, wybiera się królową kwiatów, róże.

Dość tanie, ale wcale nie mniej efektowne są margerytki i lilie, oczywiście z białymi dodatkami. Ponieważ kwiatów na gałązce jest więcej, bukiet wygląda na bogatszy.
Jeśli zdecydujesz się na firmę dekorującą, to prawdopodobne jest, że zaproponują dekoracje z kwiatów sztucznych na stół w pięknych wysokich szklanych naczyniach. Przy dzieciach taka dekoracja jest nawet praktyczniejsza, bo unikniemy rozlania wody na obrus i gości.

 

Możesz również polubić…