Dekoracje na stół karnawałowy. Salonowe dekoracje – dekoracja na stół w salonie

Zazdroszczę prawdziwych salonów, miejsc w których wszystko zawsze jest gotowe na przyjęcie gości. U mnie dekoracja na stół w salonie to laptop i butelka coca-coli. Kiedy jednak wiem, że zjawią się goście stawiam na stoliku kryształ z cukierkami. Nie jest to zbyt wyrafinowana dekoracja, zwłaszcza, że po wyjściu gości, zostaje tylko kryształ z papierkami.

dekoracje na stół karnawałowy

Kryształowe wazony i miseczki wracają do łask. Pięknie, błyski rzucają umieszczone w środku świece. Passe jest natomiast wstawianie do kryształów tradycyjnych kwiatów. Trąci myszką.
Bardzo ładnie w salonie wygląda stolik ze szklanym naczyniem z małymi światełkami na baterię w środku. Kolor szkła dobiera się odpowiednio do kolorystyki salonu. Jest i ładne, i nastrojowe. Można do środka dodać szklane kulki i dekoracja na stół w salonie gotowa.

dekoracja na stół w salonie

Największe szaleństwo w wystroju możemy zrobić, tworząc dekoracje na stół karnawałowy. Nie ma wtedy ograniczeń w błyskotkach, nawet delikatnie tandetnych.
Na początku obrus posypujemy błyszczącym confetti, jako dekoracje na stół karnawałowy możemy postawić wysokie patery ze słodyczami, świece w ozdobnych świecznikach i najważniejsze to nie zapomnieć o dobrym humorze.

Możesz również polubić…