Ozdoby na stół weselny zrób to sam. Pomysłowi nowożeńcy. Dekoracja na stół młodych

Trochę opatrzyły się już bukieciki na stołach weselnych? Warto pomyśleć o oryginalnych, ręcznie wykonanych ozdobach. Bardzo ładnie prezentuje się dekoracja na stół młodych, wykonana z butelek po winie. Należy usunąć naklejki i przymocować własne, z samodzielnie wykonanymi napisami, lub oklejone koronkami, wstążkami, sznurkami. Co komu się podoba. Stawiamy butelki w różnych częściach stołu po kilka razem, ale z różnymi kwiatkami, po jednym badylku. Na podobnej zasadzie dajemy małe świeczki w słoikach.

Dekoracja na stół młodych

Dość odważnie, ale modnie będą wyglądały podkładki z pociętej w plastry brzozy. Można takie tacki wykorzystać pod świeczki i kwiaty, ale również półmiski z jedzeniem.
Dość łatwo można ozdobić stół, umieszczając w szklanym naczyniu z wodą, świeczki i pąki kwiatów. Prosto i ślicznie.
Jeśli twoim hasłem na wesele jest: ozdoby na stół weselny zrób to sam, zrób samodzielnie wizytówki, czyli karteczki z imionami gości. Jest to praktyczne i ozdobne, wszystko zależy od pomysłowości. Poskładaj też wymyślnie serwetki.
Nie wiadomo skąd, przybył zwyczaj małych prezencików, stawianych na talerzach. W środku najlepiej umieścić własnoręcznie zrobiony drobiazg, opakowany jak miniaturowe pudełeczko z kokardką, bądź torebeczkę, woreczek. Dekoracja na stół młodych daje pole do popisu dwudziestoletnim umysłom. Można wykorzystać pomysły innych lub wymyśleć coś szalonego.

ozdoby na stół weselny zrób to sam

Wracając do hasła: ozdoby na stół weselny zrób to sam, trzeba wybrać klimat, w jakim chcemy ustroić salę i stoły. Często temat narzuca nam pora roku, innym razem dostęp do materiałów. Warto, przejść się po sklepach z drobiazgami, szukając inspiracji a także przejrzeć strony internetowe.
Najlepszą ozdobą jest dobre i apetycznie wyglądające jedzenie, poświęćcie więc trochę czasu na kolorowe desery, babeczki, ciastka. Udekorujcie je kolorowym lukrem i posypkami. Nie tylko tort musi być wyjątkowy.

Możesz również polubić…