Aranżacje jadalni z salonem. Jak urządzić przytulną jadalnię i salon? Nowoczesne meble do jadalni i salonu

Jadalnia i salon to miejsce, w którym spotykają się wszyscy domownicy, żeby razem spędzać czas. Warto zatem poświęcić dłuższą chwilę na wybór odpowiedniej aranżacji, która ułatwi spędzanie w tej przestrzeni wspólnych chwil. Jakie są najmodniejsze nowoczesne meble do jadalni i salonu?

Aranżacje jadalni z salonem – trendy 2017

Nowy sezon nie rezygnuje z prostoty. Odchodzimy jednak od towarzyszącego nam przez dłuższy czas stylu skandynawskiego, na rzecz klasycznych mebli.

Miłośnicy aranżacji retro znajdą w nadchodzącym roku coś dla siebie. Projektanci zapowiadają, że największą popularnością cieszyć się będą nowoczesne meble do jadalni i salonu solidne, wykonane z drewna w naturalnym kolorze lub pomalowane na biało. Trzeba pamiętać, że wyposażenie z litego drewna trzeba regularnie czyścić i pielęgnować, żeby meble mogły nam posłużyć, jak najdłużej. Sprawdzą się świetnie, jeśli postawimy na aranżacje jadalni z salonem.

Nowoczesne meble do jadalni i salonu – moda na tapicerowane fotele

Przez kilka ostatnich sezonów nie cieszyły się aż takim powodzeniem. Teraz wracają znów piękne i wygodne tapicerowane fotele, wykonane w intensywnych barwach. Dzięki nim uda się ożywić każde pomieszczenie.

 

Możesz również polubić…