Dekoracja stołu na sylwestra. Papierowa ozdoba. Dekoracja serwetek na stół

Wszystko zależy od tego, czy chcemy żeby dekoracja serwetek na stół była do użytku, czy tylko do ozdoby. Jeśli serwetki mają służyć gościom, nie kombinujmy z misternym składaniem, po chwili nasza praca zostanie zniszczona. Ułóżcie serwetki pod sztućcami i zróbcie błyszczące kółeczka z ładnej wstążki.

dekoracja stołu na sylwestra

Umieszczenie serwetki ze sztućcami w kółeczku będzie bardzo eleganckie i jest proste w wykonaniu. Wsuńcie dodatkowo mały kwiatek i mamy efekt.
Dekoracja stołu na sylwestra, wymaga odrobiny szaleństwa i można się pokusić o ułożenie serwetek w wymyślne figury. Jest sporo sposobów na złożenie serwetek. Mogą powstać serca, choinki, kwiaty.

dekoracja serwetek na stół

Super wyglądają pompony, niestety tylko jako dekoracja stołu na sylwestra, pomponem nie ochronimy kolan, nie przetrzemy też ust. Należy jednak pamiętać, że dekoracja serwetek na stół jest obowiązkowa. Nie możemy przyjąć gości przy stole bez serwetek, nawet podczas rodzinnego obiadu. Wprawilibyśmy gości w dyskomfort i zaczęliby wyciągać z kieszeni chusteczki. Duża wpadka.
Dlatego, jeśli chcemy, by nasze dekoracyjne majstersztyki pozostały w stanie nienaruszonym, postawcie dodatkowo serwetniki ze zwykłymi serwetkami. Serwetniki to również dekoracja stołu.

 

Możesz również polubić…