Dekoracja stołu młodej pary. Kiedy już powiesz TAK. Dekoracja na stół pary młodej

Ten jeden z najważniejszych dni w życiu, chciałby być zapamiętany jako piękny, wyjątkowy, przepełniony miłością i radością. Czasami niewiele pamiętamy z naszego wesela, otumanieni wrażeniami, emocjami, gwarem i [quote]wszędziejestestwem[/quote]. Przypominają nam zdjęcia, robione podczas imprezy i zastanawiamy się później dlaczego nie zauważyliśmy tego, czy tamtego.

dekoracja stołu młodej pary

Warto, więc przerzucić część obowiązków na członków rodziny, a także wynająć firmę, która odciąży nas w np. strojeniu sali, żeby dekoracja stołu młodej pary i stołów dla gości była elegancka i fotogeniczna. Tak, dobre słowo użyłam. To, co w naturze wygląda świetnie, może tragicznie zepsuć zdjęcia weselne. Kluczowym elementem jest dekoracja stołu młodej pary, ponieważ goście zauważają go na samym początku i warto żeby nie zasłaniała nowożeńcom widoku na sale.

Dekoracja na stół pary młodej

Dekoracja na stół pary młodej ma być efektowna a nie wyolbrzymiona. Państwo młodzi będą również wdzięczni za swobodny dostęp do swojego stołu, bez uciążliwego przepychania się za krzesłami. Dekoracja na stół pary młodej na moim weselu była tak rozbudowana, że po kilku godzinach irytacji opuściłam ten zakątek na kolanach, pod spodem.

Możesz również polubić…