Wykończenie elewacji kamieniem. Kamień na elewacji – elewacja z kamienia cennik

Najpopularniejszą w Polsce metodą wykończenia ścian zewnętrznych jest wciąż tynkowanie. Jeśli pragniemy jednak wyrazić swój indywidualny gust oraz zróżnicować powierzchnię ściany, może warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem i wprowadzić na przykład wykończenie elewacji kamieniem. Materiał może być również różnorodny – cegłopodobny lub kamienny.

wykończenie elewacji kamieniem

Wykończenie tego typu może przybrać również różne formy. Możemy zdecydować się na wyłożeniem nim tylko cokołu lub podpiwniczenia, dzieląc elewację na estetyczne poziome pasy. Niektórzy decydują się za to na podkreślenie konkretnej strefy, na przykład okien lub samego wejścia, dając całości ściany bardziej wertykalny charakter. Bardzo estetycznie i elegancko wygląda również wyłożenie kamieniem strefy wypoczynkowej, tworząc przestrzeń komfortową i prezentującą się nienagannie, nawiązując przy tym do śródziemnomorskich klimatów. Kamień sprawdzi się również nie tylko jako materiał o walorach estetycznych. Wyłożona nim elewacja będzie również odporna na uszkodzenia, wiec z powodzeniem może się on znaleźć w części gospodarczej naszego domu. Propozycję nowoczesnych wykończeń elewacji zewnętrznej znajdziesz na kosbud.com.pl

elewacja z kamienia cennik

Jeśli marzy nam się elewacja z kamienia cennik usług będzie zróżnicowany ze względu na nasz pomysł na wykończenie oraz jakość użytego materiału.

 

Możesz również polubić…